بازسازی خانه در اصفهان

بازسازی خانه در اصفهان یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که توسط اکیپ بازسازی ساختمان مجموعه ما انجام می‌شود. در گروه ما با تجربه‌ترین و متخصص‌ترین کارشناسان ساختمان با استفاده از جدیدترین روش‌ها صفرتا صد بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی شما را بر عهده می‌گیرند. بنابراین دیگه جای هیچ نگرانی بابت کیفیت کار وجود ندارد. پس اگر ساکن اصفهان هستید و تصمیم دارید دستی به سروگوش خانه خود بکشید، می‌توانید تنها با یک تماس تمامی اطلاعات موردنیاز خودتون را راجع به بازسازی ساختمان و نحوه انجام کار بدست آورید. چرا که هدف ما علاوه بر بهبود کیفیت فرآیند بازسازی، اطلاع‌رسانی و افزایش آگاهی شما مخاطبین عزیز هم هست. تعداد زیادی شرکت‌ بازسازی منزل در اصفهان وجود دارد اما انتخاب بهترین مجموعه تا حدود زیادی به میزان آگاهی شما بستگی دارد. 

بازسازی آپارتمان

بازسازی لابی ساختمان

بازسازی رستوران

دریافت مشاوره بازسازی منزل در اصفهان

دلایل بازسازی خانه‌ در اصفهان

انتخاب خانه‌های قدیمی و کلنگی برای خرید منزل اخیرا با استقبال بالایی روبرو شده است. چون در این حالت می‌توان با صرف هزینه کمتر خانه ویلایی خوبی بدست آورد. در صورتی که با همان مقدار پول تنها شاید بتوانید یک آپارتمان نسبتا خوب تهیه کنید. بنابراین به طور کلی خرید خانه قدیمی(حتی آپارتمان) به صرفه‌تر از خانه تازه‌ساز است. اما سوال اینجاست که اغلب خانه‌های قدیمی فضای مناسبی برای زندگی ندارند، پس چگونه می‌توانیم به خانه و فضای موردعلاقه خود برسیم؟ پاسخ بازسازی خانه است. شما می‌توانید با خرید خانه یا آپارتمان قدیمی مقداری از بودجه خود را کنار گذاشته و از آن برای بازسازی خانه طبق سلیقه خود استفاده کنید. اما بازسازی منزل در اصفهان تنها به منظور رسیدن به دکوراسیون جدید انجام نمی‌شود. بلکه خیلی از مواقع خانه‌های قدیمی و کلنگی تاسیسات قدیمی و نامناسبی دارند، مثلا سیستم گرمایشی آنها هنوز بخاری است. در صورتی که امروزه سیستمهای گرمایشی به صورت پکیج و گرمایش از کف شده است. پس بازسازی منزل برای بهبود ساختار و تاسیسات خانه هم انجام می‌شود.

یکی دیگر از دلایل و البته مزایای بازسازی خانه استفاده از فضاهای پرت خانه هم هست. نقشه و طراحی‌هایی که برای خانه‌های قدیمی انجام می‌شده، معمولا دارای فضای پرت زیادی است که شما می‌توانید با انجام یک طراحی بازسازی خوب از تمامی این فضاها بهترین استفاده‌ها را بکنید. این موضوع علی‌الخصوص برای خانه‌های کوچک قدیمی اصفهان کاربردی است. چرا که در اصفهان مناطق زیادی وجود دارد که هنوز دارای بافت قدیمی هستند و بهترین راه برای حفظ این بافت درکنار زیباسازی و بهبود منازل، بازسازی منازل اصفهان است. برای بازسازی ساختمان در اصفهان کافی است با شرکت‌های ساختمانی اصفهان مشورت کنید.

هزینه بازسازی خانه در اصفهان

به طور کلی هزینه بازسازی خانه در اصفهان یکی از مهم‌ترین نکات در بازسازی خانه و ساختمان هست. چرا که شما باید قبل از هر چیز میزان بودجه خود را تعیین کنید. تا بتوانید براساس آن شرکت بازسازی موردنظرتان را پیدا کرده و پس از آن طرح بازسازی خانه خود را تهیه کنید. البته که هزینه بازسازی و به طور کلی ساخت و ساز مرتب در حال تغییر است و شما باید زمانی که تصمیم جدی به بازسازی داشتید، نسبت کسب آگاهی از هزینه‌ها اقدام کنید. اما به طور کلی هزینه بازسازی منزل به عوامل مختلفی بستگی دارد و هیچ نرخ ثابتی ندارد. به خاطر همین شما می‌توانید برای برآورد هزینه بازسازی خانه و دریافت مشاوره در این زمینه با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را در کمترین زمان ممکن راهنمایی کنند.

بهترین قیمت بازسازی و نوسازی خانه را با ما تجربه کنید...

مراحل بازسازی خانه به ترتیب، خدمات بازسازی خانه‌ های قدیمی در اصفهان

به طور کلی مراحل بازسازی خانه هم مانند مراحل بازسازی هر ساختمان دیگری شامل موارد زیر است:

 1. ثبت قرارداد بازسازی منزل با شرکت پیمانکار ساختمان موردنظر
 2. بررسی نقشه و ساختار منزل قدیمی
 3. تهیه طرح بازسازی منازل مسکونی
 4. دریافت مجوزهای لازم برای بازسازی منزل مسکونی کلنگی و قدیمی
 5. اجرا و شروع بازسازی(انجام تمامی عملیاتی که در چک لیست بازسازی ساختمان بیان شده است از جمله تخریب و…)

برای انجام بازسازی منزل باید به نکات متعددی توجه داشت. که یکی از مهم‌ترین آنها سن خانه و متراژ آن هست. چرا که مثلا خدمات بازسازی خانه ۷۰ متری با نحوه بازسازی خانه ویلایی با متراژ ۲۰۰ متری متفاوت است. در هر کدام عوامل و نکات متفاوتی در تصمیم‌گیری و طراحی بازسازی تاثیرگذارند. اما خدمات بازسازی خانه براساس نوع خانه هم متفاوت است. بر همین اساس بازسازی خانه به سه دسته زیر تقسیم می‌شود:

 1. بازسازی خانه ویلایی
 2. بازسازی آپارتمان
 3. بازسازی خانه‌های خشت و گلی

بازسازی ساختمان در اصفهان با بهترین قیمت و به روزترین روشها

بازسازی آپارتمان

آپارتمان‌ها معمولا پس از گذشت مدتی از زمان ساخت آنها فرسوده شده و نیاز به بازسازی پیدا می‌کنند. علاوه بر این آپارتمان معمولا دارای مساحت کمی است و هزینه بازسازی آن مسلما کمتر از خانه ویلایی می‌شود. به خاطر همین اغلب افراد مایل هستند واحد موردنظر خودشان را طبق سلیقه خود بازسازی کنند. البته توجه به مساحت کم آپارتمان و استفاده بهینه از فضا در بازسازی آپارتمان بسیار مهم است.

آپارتمان بازسازی شده

بازسازی خانه ویلایی قدیمی

خانه‌های ویلایی قدیمی معمولا دارای مساحتهای مختلفی هستند اما معمولا بیشتر از ۱۰۰ متر هستند. این خانه‌ها دارای حیاط هم هستند. پس برای بازسازی خانه های قدیمی ویلایی بازسازی حیاط منزل هم به باقی مراحل اضافه می‌شود. از طرفی امروزه تعداد پروژه‌های بازسازی خانه‌های ویلایی قدیمی بیشتر از دیگر انواع خانه هست. چون هزینه خرید خانه ویلایی تازه‌ساز بسیار بالاست و از آن طرف هم تمایل مردم به زندگی در خانه‌های ویلایی بیشتر شده است. بنابراین خرید خانه قدیمی و بازسازی آن به صرفه‌ترین کار است.

عکس قبل و بعد بازسازی خانه ویلایی

حال برای تهیه چک لیست بازسازی خانه به کاربرد هر قسمت از منزل هم باید توجه کرد. که براین اساس به ۲ دسته زیر تقسیم می‌شود:

1.بازسازی نمای خانه:بازسازی نمای ساختمان و خانه به خصوص برای آپارتمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی بسیار مهم است. چرا که نما حکم پوشش ساختمان را دارد. درصد زیادی از زیبایی خانه به نمای آن هست. اما نوع و روش انجام بازسازی نمای خانه به نمای قدیمی آن هم بستگی دارد.

2.بازسازی داخلی خانه: بازسازی داخلی خانه هم خود شامل قسمت‌های مختلفی می‌شود که در ادامه بیان می‌کنم.

نمونه تصویر قبل و بعد بازسازی نمای ساختمان

بازسازی آشپزخانه

آشپزخانه حکم قلب خانه را دارد. بنابراین زیبایی و به‌روز بودن آن در حس رضایت از زندگی افراد بخصوص خانم خانه بسیار مهم است. بنابراین یکی از مهم‌ترین و زمانبرترین قسمتها در بازسازی آشپزخانه هست.

بازسازی حمام و سرویس بهداشتی

زیبایی و تمیزی این قسمت از نظر بهداشتی در خانه بسیار مهم است. علاوه بر این معمولا مصالح به کار رفته در این قسمت به خاطر در تماس بودن با رطوبت و آلودگی‌های مختلف زودتر از دیگر قسمتها فرسوده می‌شود. بنابراین باید با انتخاب بهترین مصالح اقدام به بازسازی حمام و سرویس بهداشتی کرد.

در کنار تمام این موارد روشهای بازسازی ساختمان مختلفی هم وجود دارد که انتخاب بهترین روش بر عهده پیمانکار بازسازی ساختمان و خانه هست. برخی از این روشها شامل موارد زیر است:

 • بازسازی یا مرمت علمی آرکنولوژیک
 • بازسازی خانه به سبک مدرن
 • بازسازی حفاظتی
 • و…

انتخاب بهترین شرکت بازسازی منزل اصفهان

مراحل انجام بازسازی منزل در اصفهان همانطور که گفتیم از کسب اطلاعات در این زمینه شروع می‌شود. پس از آن در صورتی که تصمیم به سپردن این کار به شرکتهای بازسازی منزل در اصفهان گرفته‌اید، تحقیق و بررسی شرکتهای مختلف و نمونه خانه‌های بازسازی شده و پروژه‌های آنها هست. شما در این صورت می‌توانید از کیفیت کار، تعهد و مسئولیت پذیری شرکت مربوطه اطمینان حاصل کنید. اما مهم‌ترین نکاتی که هنگام انتخاب شرکت بازسازی باید به آن توجه کرد، شامل موارد زیر است:

1.لیست قیمت و هزینه‌های شرکت موردنظر و تناسب آن با بودجه درنظرگرفته شده

2.سابقه کار و نمونه کارهای قبلی

3.میزان مسئولیت‌پذیری گروه بازسازی خانه

4.نوع خدماتی که توسط شرکت بازسازی ارائه می‌شود و هماهنگی با اقدامات موردنیاز شما

5.بررسی روش‌ها، تجهیزات و سبک های بازسازی مورداستفاده توسط گروه بازسازی خانه

چرا گروه بازسازی منزل اصفهان ایستا دقیق سپاهان؟

شرکت پیمانکاری بازسازی ایستا دقیق در واقع یک شرکت پیمانکاری ساختمان در اصفهان است که چندین ساله به طور تخصصی در حال ارائه خدمات در زمینه های مختلف ساخت و ساز است و به همین خاطر اشراف کاملی روی مباحث ساخت و ساز دارد. یکی از مهم‌ترین این خدمات بازسازی خانه در اصفهان هست. اکیپ بازسازی خانه این شرکت از ماهرترین و با تجربه‌ترین فعالان حوزه ساخت و ساز تشکیل شده و شما می‌توانید به راحتی صفرتا صد مراحل بازسازی منزل خود را به ما بسپارید. علاوه بر این مراحل دریافت مشاوره و ارتباط با ما هم بسیار راحت و تنها با تماس با شماره‌های زیر امکانپذیر است.

کیفیت خدمات

بهترین قیمت

تحویل به موقع پروژه

دارای نیروی کارآزموده

 

جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص خدمات بازسازی خانه و منزل در اصفهان با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

تلفن: 7683-3333-031

همراه: 9869-368-0913

سوالات متداول بازسازی منزل

1بازسازی منزل چقدر طول می‌کشد؟

مدت زمان موردنیاز برای بازسازی خانه کاملا بستگی به شرایط خانه فعلی و تصمیماتی که برای طراحی بازسازی گرفته‌اید دارد. اما با توجه اهمیت این موضوع بهتر است تمامی اقدامات لازم پیش از خالی کردن منزل انجام شود تا زمانی کمتری تلف شود. البته دقت داشته باشید که برخی اقدامات مانند سنگ‌کاری و...هم بهتر است در فصل زمستان انجام نشود.

2هزینه نهایی پروژه بازسازی خانه در چه مرحله‌ای از پروژه مشخص می‌شود؟

بودجه موردنیاز برای بازسازی در همان مراحل اولیه و پس از انجام طراحی بازسازی و با توجه به شرایط فعلی ساختمان تعیین می‌شود. اما در این حین ممکن است هزینه‌های پیش‌بینی نشده دیگری هم در هر مرحله به وجود آید که از دست ما خارج است.

3از چه منابعی می‌توان برای بدست آوردن ایده بازسازی خانه استفاده کرد؟

یکی از بهترین منابع به این منظور نمونه پروژه های بازسازی منزل شرکتهای مختلف از جمله ایستا دقیق است که در زیر نمونه‌های مختلفی از آن را مشاهده می‌کنید. علاوه بر این می‌توانید تصاویر نمونه طراحی دکوراسیون داخلی و  بیرونی را در شبکه‌های اجتماعی مانند پینترست مشاهده کنید. 

4آیا برای بازسازی خانه در اصفهان نیاز به مجوز شهرداری است ؟

پاسخ این سوال بسته نوع اقدامات لازم در بازسازی است. در برخی موارد نیاز است و در برخی موارد خیر، در مواردی که بازسازی موجب تغییر فضای پارکینگ، از بین رفتن دیوار هایی که باعث تغییر در استحکام ساختمان می شوند و یا تغییر در قسمت هایی که مغایر با ضوابط شهرداری باشد، نیاز است.

عکس بازسازی خانه‌های قدیمی قبل و بعد

عکس قبل و بعد بازسازی آشپزخانه
قبل-و-بعد-بازسازی-به-سبک-مینیمال
قبل و بعد از بازسازی داخل خانه

نمونه کارهای شرکت ایستا دقیق